WhatsApp Icon
FTL410QE4C

Pilt on viitamiseks, tegeliku pildi saamiseks võtke meiega ühendust

Tootja osa
FTL410QE4C
Tootja
Finisar Corporation
Kirjeldus
FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
Kategooria
optoelektroonika
Perekond
fiiberoptika – transiiveri moodulid
Laos
19682
Andmelehed Internetis
FTL410QE4C PDF
  • seeria:-
  • pakett:Tray
  • osa staatus:Active
  • andmeedastuskiirus:10.5Gbps
  • lainepikkus:850nm
  • rakendusi:Ethernet
  • pinge - toide:3.15V ~ 3.45V
  • pistiku tüüp:MTP® (MPO)
  • paigaldustüüp:Pluggable, QSFP+
Saatmine Tarneaeg Laos olevate osade puhul tarnitakse tellimused hinnanguliselt 3 päeva jooksul.
InFortune saadab tellimusi kord päevas umbes kell 17.00, välja arvatud pühapäeval.
Pärast tarnimist sõltub eeldatav tarneaeg teie valitud allolevatest vedajatest.
DHL Express, 3-7 tööpäeva.
DHL e-kaubandus, 12-22 tööpäeva.
FedEx International Priority, 3–7 tööpäeva.
EMS, 10-15 tööpäeva.
Registreeritud lennupost, 15–30 tööpäeva
Saatmishinnad Teie tellimuse kohaletoimetamise hinnad leiate ostukorvist.
Saatmisvõimalus Pakume DHL-i, FedExi, EMS-i, SF Expressi ja registreeritud lennuposti rahvusvahelist saatmist.
Saatmise jälgimine Kui tellimus on saadetud, teavitame teid e-posti teel koos jälgimisnumbriga.
Jälgimisnumbri leiate ka tellimuste ajaloost.
Tagastamine/garantii Tagasitulek Tagastamine võetakse tavaliselt vastu, kui see on lõpule viidud 30 päeva jooksul alates saatmiskuupäevast, tagastamise loa saamiseks võtke ühendust klienditeenindusega.
Osad peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.
Tarne eest peab vastutama klient.
Garantii Kõigil InFortune'i ostudel on 30-päevane raha tagastamise poliitika, millele lisandub 90-päevane InFortune'i garantii tootmisdefektide vastu.
See garantii ei kehti ühelegi kaubale, mille defektid on põhjustatud kliendi ebaõigest kokkupanemisest, juhiste mittejärgimisest, toote muutmisest, hooletust või ebaõigest kasutamisest.
Päring

Kuumad tooted

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Sulle soovitatud

Pilt Osa number Kirjeldus Varud Osta
10G-SFPP-SR-S-HPC

10G-SFPP-SR-S-HPC

HPC Optics

BROCADE COMPATIBLE 10GBASE-SR MM

Laos: 681

AFBR-57D9AMZ

AFBR-57D9AMZ

Foxconn OE Technologies

TRANSCEIVER

Laos: 1 864

407-BBOS-HPC

407-BBOS-HPC

HPC Optics

DELL COMPATIBLE 407-BBOS 1000BAS

Laos: 1 647

AFBR-57B4APZ

AFBR-57B4APZ

Broadcom

DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI

Laos: 1 613

JPQ81CS1MOC000SR4

JPQ81CS1MOC000SR4

Jabil

QSFP28 100G SR4, 850NM MMF (100M

Laos: 350

FTLF8528P3BNV

FTLF8528P3BNV

Finisar Corporation

TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM

Laos: 1 613

2891082

2891082

Phoenix Contact

THE SMALL FORM-FACTOR PLUG-IN MO

Laos: 253

FWLF16217D59

FWLF16217D59

Finisar Corporation

TXRX SFP 2.67GB/S 1591NM

Laos: 192

GLC-LH-SMD-HPC

GLC-LH-SMD-HPC

HPC Optics

CISCO COMPATIBLE GLC-LH-SMD 1000

Laos: 1 912

JPSP10ZRLCE000D22

JPSP10ZRLCE000D22

Jabil

SFP+ 10G DWDM 80KM E-TEMP - CH22

Laos: 191

Toodete kategooria

tarvikud
4397 Üksused
//image.in-fortune.com/sm/p753372/6-2154874-3.jpg
Üles